Bu Yılda İlk Okul Çantası Çumra Belediyesi’nden

Bu Yılda İlk Okul Çantası Çumra Belediyesi’nden

ABONE OL
Bu Yılda İlk Okul Çantası Çumra Belediyesi’nden
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çumra Belediye Başkanı Recep Candan yeni eğitim – öğretim yılının ilk gününde okula başlayan öğrencileri ziyaret ederek eğitim hayatlarına destek amacıyla çanta dağıttı. 

Çumra Belediyesi geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda eğitim hayatına başlayan 1.sınıf öğrencilerine okul çantası desteğinde bulundu. Çumra’da 2023 – 2024 eğitim – öğretim yılının ilk gününde okul ziyaretinde bulunan Çumra Kaymakamı Muhammet Fuat Türkman, Çumra Belediye Başkanı Recep Candan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Altunyaldız sınıflarda öğrencileri ziyaret ederek Çumra Belediyesi tarafından hazırlanan ilkokul çantalarını hediye etti. Çumra Belediye Başkanı Recep Candan öğrencilere çanta desteği ile birlikte ailelerin bir nebze de olsa eğitim yükünü hafifletmeye çalıştıklarını söyledi. 

 

“Belediye Olarak Eğitime Sürekli Destek Veriyoruz”

Yeni eğitim – öğretim yılının tüm öğrencilere ve öğretmenlere hayırlı olmasını dileyen Çumra Belediye Başkanı Recep Candan; “Bugün öğrencilerimizin eğitim – öğretim hayatına başladıkları ilk günde heyecanına ve sevincine ortak olduk. Belediye olarak eğitime sürekli destek veriyoruz. Bu yılda okula başlayan yavrularımızı sevindirmek istedik. Bir yandan da ailelerimizin ekonomik yükünü hafifletmeyi amaçladık. Bu kapsamda 1.sınıfa başlayan öğrencilerimize okul çantası hediye ediyoruz. Güzel günlerde kullansınlar. Onlar bizim geleceğimiz ve ülkemizi emanet edeceğimiz yarınlarımızdır. İnşallah her biri vatanına milletine bağlı birer bireyler olarak yetişeceklerdir” diye konuştu. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.