USD33,04
EURO35,94
JPY0,210700
RUB0,377200
GBP42,81
EURO/USD1,09
BIST11.156,20
GR. ALTIN2.549,54
BTC67.156,26
  1. Haberler
  2. Ekonomi
  3. Remed Assistance’ta üst düzey atama

Remed Assistance’ta üst düzey atama

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kuruluşunun 30. yılını kutlayan Remed Assistance, ortaya koyduğu artı değerle güven duyulan, insana duyarlı bir asistans şirketi olarak; araç, konut, seyahat ve sağlık alanında Türkiye ve global pazarda büyümeye devam ediyor. Bu büyümeye paralel olarak yapılan organizasyonel düzenleme ile Remed Assistance Türkiye sağlık ve seyahat iş birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na Dr. Murat Keçik getirildi.

Dr. Murat Keçik, Remed Assistance’ta getirildiği Türkiye sağlık ve seyahat iş birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinde; medikal, tazminat değerlendirme, network, operasyon, yurt içi ve yurt dışı satış sonrası hizmetler, iş-pazar geliştirme politikalarını destekleyerek seyahat ve sağlık alanlarında büyüme stratejilerini yönetecek.

Dr. Murat Keçik, 1987 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezuniyetini takiben Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ndeki lisans eğitimini 1993 yılında tamamladı. 1999-2004 yılları arasında Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde Aile Hekimliği uzmanlık eğitimini tamamlayan Dr. Keçik aynı süre zarfında Yeditepe Üniversitesi Sağlık Yöneticiliği ve Hastane Yönetimi yüksek lisans programına devam etti. Dr. Keçik ayrıca LOMA ACS ve ALMI sertifikalarına da sahiptir.

Dr. Murat Keçik kariyer hayatına, 1994 yılında Van Merkez İlçe Alaköy Sağlık Ocağı’nda doktor olarak başladı. 1996 yılında Balıkesir Gömeç Merkez Sağlık Ocağı’nda Sağlık Ocağı Sorumlu Tabibi ve İlçe Sağlık Grup Başkanlığı görevini yürüttü. Uzmanlık eğitimi sonrasında 2004 yılında sigorta sektörüne geçerek American Life Hayat Sigorta A.Ş’de 8 yıl süresince Anlaşmalı Sağlık Kurumları Müdürlüğü yanı sıra İş yeri Hekimliği, Sağlık Tazminat & Üretim Tıbbi Danışmanlığı ve Risk Kabul Danışmanlığı görevlerinde bulundu. 2012 yılından bu yana çalıştığı Remed Assistance Seyahat ve Sağlık iş biriminde Medikal Direktör olarak görevini sürdüren Dr. Murat Keçik görevine Türkiye sağlık ve seyahat iş birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak devam edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gelişmeleri Yakala ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!